eesti keeles | in english

Madi Talu
Jõetaguse küla
Kadrina vald 45210
Lääne-Virumaa


Gsm: +372 53331407
maditalu@maaturism.ee

Majutus

Prindi leht

Madi Puhketalus leiab loodushuviline puhkaja mõnusa koduse paiga aktiivse puhkuse veetmiseks või lõõgastumiseks. Sobib ka firmadele töötajate majutamiseks ja seltskondadele oma ürituste läbiviimiseks.

Madi Puhketalu asub Lääne-Virumaal Kadrina külje all Jõetaguse külas Neeruti maastikukaitseala vahetus läheduses (vaata ka kaarti). Meil on head ühendusteed nii Tallinna, Tartu kui ka Pärnu suunal. Bussiliiklus Rakvere ja Tapa vahel on tihe, bussijaamast taluni on 20 minutit kerget kõndi. Rongijaamast taluni on 10 minuti tee. Infot sõiduplaanide kohta saab talust.

Ootame Teid aastaringselt. Madi Puhketalus ootavad peret või sõpruskonda (kuni 20 inimest) mitu eriilmelist majutusvõimalust, puuküttega soome saun ja vana suitsusaun , eri suurusega puhkeruumid- maakivist mõisaaegne söögi- ja puhketuba, katusealune grillkoda. Võimalus on toitu ise valmistada või tellida toitlustus talust. Meie puhkaja käsutuses on lisaks marja- ja lilleaed, kiiged ja lõkkeplats. 

Meie lähimas ümbruses asub mitmeid külastamisväärseid paiku. Kiviviske kaugusel on Neeruti maastikukaitseala oma jääaja jälgedega ja Kalevipoja legendidega. Veel masside poolt avastamata pärliga  on hea tutvuda kogenud reisijuhi kaasabil  (www.neerutiselts.ee). Huvitavad on Kallukse mäed, Lahemaa oma looduse, Palmse mõisa ja Viitna kõrtsiga,  Lühikese autosõidu kaugusel on Moe Piiritusmuuseum ja Rakvere linn oma linnuse ja muuseumiga. Lähimad ujumisvõimalused on Neeruti või Viitna järvedes.